Penzion rodinného typu umístěný na samotě s překrásným výhledem na jih Krkonoš. Máme 22. pokojů z toho 15 zcela nových v designu “ příroda dřevo “ .pokoje jsou dvoulůžkové a čtyřlůžkové , s umyvadlem ,sprchou respektive s kompletním sociálním vybavením. Společné i společenské prostory jsou také zcela nové – materiály dřevo,přírodní kámen , obklad. Starý dobový bar Vám vytvoří skvělou atmosféru, kde i pivo chutná lépe.    Vybraná kuchyně, kulečník, sauna,stolní kopaná ,šipky Vám zpříjemní  okamžiky odpočinku po celodenní aktivitě.  Terasa před penzionem, pískoviště, houpačka, atd.  je prostorem pro zábavu dětí . Na lyže ,kola ,  houby rovnou z pokoje.

Vaříme pro vegetariány, vegany

I vegetariánská strava může být chutná a členitá.
Naše kuchařská elita zvládá jak vegetariánskou , veganskou, ajurvédskou velmi chutnou a všude chválenou stravu na jedničku.
Saláty z červené řepy, z ředkve s kysaným zelím,  jídlo z červené čočky se zeleninou a ovesnými vločkami, hlívy ústřičné sypané sezamovým semínkem, japonské tofu s brokolicí a žampióny, placičky z obilovin a luštěnin, dušená kapusta s červenou řepou, restovaná mrken se zázvorem, a další dobroty.
Pro podrobnější informace sledujte náš jídelníček.

Středisko – Horní Mísečky – Medvědín

Středisko Horní Mísečky je položené v klidné oblasti obce Vítkovice ve výšce 1 000 m n.m. a svou atmosférou je vhodné pro rodinnou rekreaci. Závodní i standardní běžecké tratě v délce 50 km patří k nejlepším v České republice a jako jediné jsou položené v nadmořské výšce 1 000 m.
Stravování a ubytování je možné přímo v areálu Horních Míseček a přístup je po nové silnici II. třídy z Jilemnice na centrální parkoviště na Horních Mísečkách.
Lanová dráha Medvědín, která vede do nadmořské výšky 1 270 m n.m., je ideálním spojením Horních Míseček se Špindlerovým Mlýnem. Nachází se zde sjezdové tratě všech obtížností pro náročné i začátečníky. Všechny sjezdovky na Medvědíně a Horních Mísečkách jsou technicky zasněžovány. Zasněžovací systém je rozveden až na běžecký stadion. Provoz střediska na Horních Mísečkách je doplněn dalšími službami jako je večerní lyžování, snowboard park, dětská lyžařská škola (SKOL MAX), snowboardová škola a atraktivitu doplňuje snowtubingová dráha určená pro děti i dospělé. Přímo ve středisku je 220 lůžek, 2 restaurace a vinárna. Ve středisku Medvědín – Horní Mísečky Vás na vrchol sjezdových tratí vyveze čtyřsedačková lanová dráha a pět vleků.

Info:
Počet lanovek/vleků 2/7
Přepravní kapacita 10 427 os./hod.
Celková délka tratí 7.393 km
Zasněžování 5,5 km
Nadmořská výška 713-1240 m
Obtížnost tratí: modrá, červená, černá

V zimních měsících není možné dojet autem přímo k penzionu z důvodu velkého množství sněhu na příjezdové komunikaci.
Auto nechte zaparkované na parkovišti Horní Mísečky.

 

Penzion U Kotle

Penzion U KOTLE

 Krkonoše – Horní Mísečky 137, 512 38
Rezervace – informace tel : 604 352 457

email : ukotle@centrum.cz

Chata tel./fax : 499 523 220

Zima v Penzionu U Kotle